POLITIKAVIJESTI

Milorad Dodik: Pričao sam sa Bakirom Izetbegovićem, nastavak slijedi

Milorad Dodik: Pričao sam sa Bakirom Izetbegovićem, nastavak slijedi

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik rekao je da je pričao sa predsjednikom SDA Bakirom Izetbegovićem.

Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi – napisao je Dodik na “Iksu”.

Reagujući na izjavu Izetbegovića da se Dodik “nekom silom mora riješiti”, predsjednik SNSD-a je rekao da ga je pozvao da mu kaže u čemu je njegov problem.

Rekao je da će pozvati u 13.00 časova. Vjerujem da će do tada smisliti odgovor, prije svega sebi, i spremiti aparaturu za snimanje razgovoranaveo je Dodik ranije na “Iksu”. 

Glas Srpske

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button