Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
VIJESTI

Kilometarske gužve na Laušu zbog radova u Karađorđevoj (VIDEO)

Zbog radova na kanalizacionoj mreži u Karađorđevoj ulici u banjolučkom naselju Lauš zatvorena je jedna kolovozna traka usljed čega se stvaraju velike gužve i kilometarske kolone vozila.

U jutarnjim časovima prilikom odlaska i popodnevnim časovima prilikom povratka ljudi s posla, kolone se protežu čak do kružnog toka na zapadnom tranzitu (kod Gimnazije) i usporavaju saobraćaj na magistralnom putu Banja Luka – Jajce.

Gradski menadžer Bojan Kresojević kaže da će inženjeri procijeniti da li se režim saobraćaja može uspostaviti na drugačiji način.

– Hvala vam na sugestiji, naši inženjeri iz Odjeljenja za saobraćaj i puteve procijeniće i reći da li se režim saobraćaja može uspostaviti tako da se jedna biciklistička staza privremeno koristi kao kolovozna traka sa ciljem da se smanje gužve – rekao je Kresojević.

D. M.

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button