Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HRONIKA

Banjolučanin teško povrijeđen u sudaru kod Kozarca

Više osoba povrijeđeno je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče oko 15.20 časova na magistralnom putu Prijedor-Banja Luka u mjestu Kozarac.

Uviđajem na licu mjesta utvrđeno je da je u saobraćajnoj nezgodi učestvovao Z.K. iz Prijedora upravljajući vozilom „audi“ i G.K. iz Banje Luke vozeći „škodu“, piše Srpskainfo.

U saobraćajnoj nezgodi teške tjelesne povrede zadobio je vozač G.K. koji je prevezen na Univerzitetsko-klinički centar Republike Srpske u Banjoj Luci, dok su vozač Z.K. i suvozač u istom vozilu B.V. iz Prijedora zadobili lakše tjelesne povrede.

Policijska uprava Prijedor apeluje na sve vozače da poštuju saobraćajna pravila i propise, da prilagode brzinu uslovima i stanju kolovoza i da ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola ili drugih psihoaktivnih supstanci.

banjaluka.net

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button