Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
VIJESTI

Vukanović: Je l’ se ja trebam potući da bih ušao u skupštinu?!

Na početku Posebne sjednice Narodne skupštine RS poslanik Nebojša Vukanović pozvao je na povredu poslovnika zbog, kako je rekao, napada od strane obezbjeđenja Željke Cvijanović na njega u holu parlamenta Srpske.

On je rekao da je nedopustivo i do sada nezabilježeno da obezbjeđenje predsjednika Srpske nasrće na poslanika i to zgradi Narodne skupštine. Čubrilović ga je pokušao prekinuti, nakon čega je Vukanović oštro odgovorio.

– Pustite me da govorim. Nije ovo Vaša prćija! Dodik mi je ovdje prijetio, ti ćutiš. Šta, jel’ se trebam potući da uđem u Skupštinu – rekao je Vukanović.

Nakon toga, predsjednik NS RS Nedeljko Čubrilović mu je ugasio mikrofon.

Sama sjednica počela je burno, a poslanici opozicije negoduju zbog toga što nije svima omogućeno da govore na sjednici Skupštine, dok je istovremeno to pravo dato gostima, pogotovo predsjedniku HDZ BiH Draganu Čoviću.

– Ja danas nemam prava da govorim, iako sam narodni poslanik, dok je to pravo dato nekim drugim – rekao je Krunić.

Na isto su upozorili i Miladin Stanić i Nedeljko Glamočak iz SDS-a, a Čubrilović je rekao da je sve urađeno po poslovniku.

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button