Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
VIJESTI

Nema zakonskih razloga za produženje pritvora Zeljkoviću i Bojiću

Republičko javno tužilaštvo neće tražiti produženje pritvora za nekadašnjeg direktora Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske Branislava Zeljkovića i direktora firme "Prokontrol" Slavka Bojića jer za to nema zakonskih razloga, izjavila je sekretar ovog tužilaštva Dragica Tojagić.

Zeljkoviću pritvor može trajati najduže do srijede, 16. februara, pet minuta poslije ponoći, a Bojiću jedan dan manje.

Oni su uhapšeni u predmetu koji se odnosi na sporne nabavke Instituta za javno zdravstvo, a pritvor im je produžen na prijedlog Republičkog javnog tužilaštva.

Zeljković i Bojić uhapšeni su u septembru prošle godine, zajedno sa Draganom Dubravcem i Sašom Markovićem, za koje je Republičko javno tužilašto odlučilo da ne zatraži pritvor u decembru prošle godine.

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button