“Može se otkotrljati svako malo”: Stanivuković obilazio kontejnere po gradu
Gradonačelnik Draško Stanivuković obišao je sa saradnicima nekoliko lokacija na području Banje Luke i ukazao na propuste u uređivanju i održavanju Grada.
Stanivuković je, između ostalog, kritikovao loše postavljene kontejnere, održavanje pojedinih igrališta i puteva, te sa ključnim ljudima iz odjeljenja za komunalne, inspekcijske poslove, odjeljenja za saobraćaj i puteve i društvene djelatnosti razgovarao o koracima koje treba preduzeti kako bi se stvari popravile.
– Želim da se naučimo da nama ovo smeta. Da oni koji su zaduženi za to obilaze, zapisuju i reaguju na propuste, da imamo sistemska rješenja – rekao je on.
Na video snimku postavljenom na društvenim mrežama Stanivuković je prokomentarisao loše stanje kontejnera na prometnim lokacijama na kojima su postavljeni.
– Pogledajte kako stoji na trotoaru i može se otkotrljati svako malo.Ružna su mjesta. Radimo nakaradno – rekao je Stanivuković.
Najavio je ovo kao uvod u veliku akciju čišćenja i uređenja grada, saopšteno je iz Gradske uprave.
mondo.ba



