Pogledajte projektno rješenje za lokaciju poznatu kao “rupa” u centru Banje Luke
Nakon godinu dana pregovora, konačno je izabrano projektno rješenje za lokaciju poznatu kao "rupa" u centru grada.
Gradonačelnik Draško Stanivuković kazao je da je Banja Luka konačno dobila projektno rješenje za famoznu "rupu" koja je bila loša slika našeg grada.
– Projekat koji će promijeniti izgled centra Banje Luke i dati mu mu poseban pečat. Na ovome smo posvećeno radili više od godinu dana i sada vam predstavljamo rezultate tog rada, kao i to kako je izgledao put od polazne osnove koja je trebala da se desi da nismo preuzeli odgovornost za vođenje grada, pa sve do konačnog projektnog rješenja – istakao je gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković
Naglasio je da je plan da svi radovi u potpunosti budu završeni kroz dvije godine, a da ove godine počnu radovi na izgradnji novog hotela Palas nakon 37 godina.
nezavisne.com



