SPORTVIJESTI

Novak Đoković zaustavio brod, uzeo telefon i oduševio fanove (VIDEO)

Novak Đoković zaustavio brod, uzeo telefon i oduševio fanove (VIDEO)

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković trenutno boravi u Crnoj Gori, gdje odmara nakon naporne sezone i priprema se za nastavak takmičenja, u kojem ga očekuju nastupi na turnirima uoči US Opena.

Đoković vrijeme provodi sa porodicom u luksuznom kompleksu Portonovi u Boki Kotorskoj, a ekipa “Telegrafa” zabilježila je snimke na kojima se vidi kako vozi gliser i uživa u čarima Jadranskog mora.

Đoković tražio mirnu uvalu, ali fanove nije mogao izbjeći

Kako se navodi, Đoković je tokom odmora želio da pronađe mirnije mjesto daleko od gužve i da sa porodicom uživa u skrivenim uvalama crnogorskog primorja.

Ipak, kada ste jedan od najpoznatijih sportista svijeta, teško je potpuno izbjeći pažnju javnosti. Tako je bilo i tokom njegove plovidbe Bokom Kotorskom.

Na društvenim mrežama pojavio se selfi koji je Đoković napravio sa ljudima sa susjednog čamca, nakon što je zaustavio svoj brod i uzeo telefon od njih kako bi se fotografisali.

Poruka koja je oduševila Novakove fanove

Koliko je ovaj trenutak značio ljudima koji su se našli u blizini, najbolje pokazuje poruka koju je jedna od žena sa fotografije objavila na Instagramu.

Neki ljudi osvajaju trofeje, a neki osvajaju srca. Novak je uspeo i jedno i drugo. Hvala ti što si zastao, odvojio trenutak za nas i pokazao još jednom zašto si mnogo više od najvećeg tenisera svih vremena. Tvoja skromnost, osmeh i ljudskost vrede jednako kao svi tvoji uspesi. Ovo nije samo najlepši selfi koji imam. Ovo je uspomena koju ću zauvek čuvati. Hvala ti, legendo. Još jednom si pokazao koliki si čovek – napisala je.

Video OVDJE

Đoković će nakon odmora u Crnoj Gori nastaviti pripreme za nastavak sezone, a prvi veliki izazovi očekuju ga na američkoj turneji.

Nezavisne

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button