DRUŠTVO

Podjela paketića u sklopu akcije „Jedan slatkiš-jedno dijete“ u utorak 25. decembra

Nevladina organizacija ,,Milenijum“ iz Srpca podsjeća sve građane da je u toku humanitarna akcija „Jedan slatkiš-jedno dijete“ u okviru koje se prikupljaju slatkiši za djecu iz socijalno ugroženih porodica. Slatkiši će biti upakovani u poklon paketiće koji će biti uručeni u utorak 25. decembra u Centru srednjih škola “Petar Kočić” sa početkom u 13 časova.

Slatkiši se mogu ubaciti u kutije koje su postavljene u školama, javnim ustanovama i privatnim prodavnicama do ponedjeljka 24. decembra.

Direktorica Milenijuma, Sanela Vidović, rekla je da svi koji žele da podrže akciju mogu to učiniti i uplatom novca na žiro račun NVO ,,Milenijum” na broj 562-010-80237501-83 u NLB Razvojnoj banci, a više informacija se može dobiti putem telefona: 065 648 914.

Akcija se organizuje već četrnaestu godinu zaredom u saradnji sa Udruženjem građana ,,C.E.Z.A.R.,“, Centrom za socijalni rad, Crvenim krstom Srbac i Savjetom učenika Centra srednjih škola ,,Petar Kočić“.

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button