HRONIKA

Srpčanin optužen za ubistvo snahe

Sudija za prethodno saslušanje Okružnog suda u Banjaluci potvrdio je optužnicu protiv Neđeljka Popadića, iz mjesta Sitneši, opština Srbac zbog krivičnog djela "Ubistvo".

On se sumnjiči da je dana 31.03.2019.godine oko 19,35 časova, u porodičnoj kući u mjestu Sitneši, opština Srbac, nakon kraće svađe iz pištolja ubio snahu.

Kako se navodi u optužnici, nakon svađe Neđeljko je otišao na sprat kuće i iz svoje spavaće sobe uzeo pištolj marke "ČZ M-83 Browning", kalibra 7,65 mm.

Vratio se na mjesto svađe i us snahu ispalio četiri hica.

– Zrna su pogodila oštećenu P. I. u tijelo, u predjelu grudi, lijeve ruke, leđa i glave, usljed čega je oštećena zadobila četiri prostrelne rane i jednu ustrelnu ranu, usljed čega je oštećena P. I. preminula na licu mjesta – stoji u optužnici.

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button