Prnjavorčani u Novom Sadu proglašeni najuspješnijim klubom: Atletičari se kući vratili sa osam medalja

Članovi Atletskog kluba “Prnjavor” ponovo su ostvarili uspjeh i to u Novom Sadu odakle su se vratili sa osam medalja.

Kako su završili prošlogodišnju atletsku sezonu, tako su u nizu nastavili u novoj sezoni na danas održanoj 6. Novosadskoj međunarodnoj trci sa četiri zlatne, tri srebrne i jednu bronzanom, te sa skorom od osam medalja proglašen za najuspješniji klub.

Zlatne medelja u trkama od 100 do 800 m osvojili su Neda Radulović, Filip Radulović, Jovana Radulović i Damjan Grumić, srebrne Jana Živković, David Mirković i Mirko Cvetić a brnozu je osvojila Gabrijela Šestić.

Preostala dva člana, Jovana Ivankoović i Ilija Trivunović, ostvarili su plasman među prvih deset takmičara.

Za atletičare nema predaha već narednog vikenda nastup na Prvenstvima Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u krosu u Brčkom.