Poluvrijeme na "Grbavici": Pogledajte dio atmosfere na derbiju (VIDEO)

Završeno je prvih 45 minuta igre na stadionu "Grbavica" gdje se večeras sastaju vječiti gradski rivali fudbaleri Željezničara i Sarajeva.

Na poluvremenu velikog derbija "Plavi" vode rezultatom 1:0.

Zbog sukoba navijača danas na ulicama Sarajeva policija je zabranila prisustvo gostujućih navijača na stadionu, ali su domaći navijači napravili sjajnu atmosferu, koju možete pogledati na videu.

Razlog više za dobru atmosferu fanova domaćeg tima je rezultat na semaforu koji nakon prvog poluvremena glasi 1:0. Strijelac jedinog gola za Željezničar bio je Amer Hiroš koji je mrežu Sarajeva zatresao efektnim pogotkom iz slobodnog udarca sa oko 35 metara udaljenosti u 12. minuti utakmice.

Susret Željezničar – Sarajevo igra se u okviru 21. kola WWin lige Bosne i Hercegovine.